Facebook

Informacja o korzystaniu ze środków publicznych

Informator

Konkurs wędkarski

 

Ichtiofauna systemu rzeki Brdy

w ROCZNIKACH NAUKOWYCH PZW

Szukaj w witrynie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Szkółka Wędkarska

Konkurs plastyczny roztrzygnięty

PDFDrukujEmail

W konkursie plastycznym "Ryba moich marzeń" jury wyłoniło zwycięzców, choć wszystkie prace były bardzo interesujące. Zostali nimi:

  1. Łukasz Łosiński, który narysował jesiotra
  2. Oskar Kruczkowski - rysunek karpia
  3. Leon Moraczewski - rysunek węgorza

Gratulujemy zwycięzcom.

 

Harmonogram zajęć Szkółki Wędkarskiej

PDFDrukujEmail

Plan zajęć w 2015r.

 

Sprzątanie Głęboczka 2015

PDFDrukujEmail

Dzisiejsza akcja "Sprzątania Głęboczka" połączyła się z zajęciami Szkółki Wędkarskiej. Zebraliśmy z wody i z brzegu to, czego nie powinno tam być. W sumie śmieci było mniej niż w ubiegłych latach. Teraz przyjemniej będzie nam spędzać czas na naszym łowisku w najbliższy długi majowy weekend i w następne dni. Na koniec była oczywiście kiełbaska i ognisko ku wielkiej radości naszych najmłodszych wędkarzy.


Zdjęcia w galerii

   

Nabór do Szkółki Wędkarskiej - 2015

PDFDrukujEmail

Uwaga: Nabór do Szkółki Wędkarskiej zakończony - zapraszamy w przyszłym roku

Interesujesz się wędkarstwem, chcesz ciekawie spędzić wolny czas, korzystać z nowoczesnego sprzętu wędkarskiego? Zapisz się do „Młodzieżowej Szkółki Wędkarsko-Ekologicznej” działającej przy Kole PZW nr 135 w Tucholi. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 - 15 lat. Zapisy do 21.04.2015 w biurze Koła przy Pl. Zamkowym 1 we wtorki i czwartki w godz. 1600 – 1700 lub telefonicznie: 693776621 (liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń) Pierwsze zajęcia 22.04.2015 godz. 1700, Stanica Wędkarska nad j. Głęboczek w Tucholi. Zadanie dofinansował Burmistrz Tucholi w ramach programu Propagowania i Rozwijania Kultury Fizycznej i Sportu.

 

Wycieczka do Ośrodka Hodowli Ryb

PDFDrukujEmail

W Ośrodku Hodowlanym w Kamienicy mieliśmy okazję zapoznać się z tematyką hodowli pstrągów, karpi oraz jesiotrów. Dziękujemy za miłe przyjęcie oraz przekazanie wielu cennych informacji dotyczących hodowli ryb.


   

Strona 3 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
pzw3.jpg