Facebook

Informacja o korzystaniu ze środków publicznych

Informator

Konkurs wędkarski

 

Ichtiofauna systemu rzeki Brdy

w ROCZNIKACH NAUKOWYCH PZW

Szukaj w witrynie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Szkółka Wędkarska

Harmonogram zajęc Szkółki

PDFDrukujEmail

Plan spotkań Szkółki Wędkarskiej w 2016r

 

Nabór do Szkółki Wędkarskiej 2016

PDFDrukujEmail

Uwaga: Nabór do Szkółki Wędkarskiej zakończony - zapraszamy w przyszłym roku

Interesujesz się wędkarstwem, chcesz ciekawie spędzić wolny czas, korzystać z nowoczesnego sprzętu wędkarskiego? Zapisz się do „Młodzieżowej Szkółki Wędkarsko-Ekologicznej” działającej przy Kole PZW nr 135 w Tucholi. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 - 15 lat. Zapisy do 19.04.2016 w biurze Koła przy Pl. Zamkowym 1 we wtorki i czwartki w godz. 1600 – 1700 lub telefonicznie: 693776621 (liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń) Pierwsze zajęcia 20.04.2016 godz. 1700, Stanica Wędkarska nad j. Głęboczek w Tucholi. Zadanie dofinansował Burmistrz Tucholi w ramach programu Propagowania i Rozwijania Kultury Fizycznej i Sportu.

 

Dzień Dziecka

PDFDrukujEmail

Tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka rozegrano 31.05.2015 nad jez. Głęboczek zawody wędkarskie. Uczestniczyły w nich dzieci i młodzież do 14 lat. Zwycięzcy otrzymali nagrody, pozostali uczestnicy upominki.

I Jakub Kunc - 2040 pkt.

II Sebastian Suchomski - 1460 pkt.

III Kamil Kaszczyszyn - 980 pkt.

Zdjęcia w galerii

   

Wycieczka do Ośrodka Hodowli Ryb

PDFDrukujEmail

Dzisiaj tj. 20.05.2015 pojechaliśmy do Ośrodka Hodowli Ryb w Kamienicy. Po ośrodku oprowadził nas Pan Zbigniew Ziemiński, któremu bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i przekazanie wielu ciekawych informacji o hodowli ryb. Mieliśmy okazję nakarmić w stawach pstrągi tęczowe - kilka z nich udało się złowić. Największą atrakcją były jednak jesiotry - wspaniałe rzadkie ryby, które również mieliśmy okazję zobaczyć. Porozmawialiśmy o karpiach i innych gatunkach ryb hodowanych w ośrodku. Trochę przemoczeni ale pełni wrażeń wróciliśmy do Tucholi.

 

Wędkowanie - trening

PDFDrukujEmail

Pomimo niesprzyjającej pogody powędkowaliśmy trochę na dzisiejszych zajęciach Szkółki pod czujnym okiem Pana Bogdana i Pana Zbyszka. Za tydzień 20 maja jedziemy na wycieczkę do Ośrodka Hodowli Ryb - wyjazd o godz. 17.oo - spotykamy się przy naszej Stanicy Wędkarskiej (powrót do Tucholi o 19.oo). W najbliższą sobotę 16 maja zapraszamy Was wraz z Rodzicami na stoisko wędkarskie w ramach obchodów XIII Dnia Ziemi w Tucholi od godz. 11.oo - Park Zamkowy w Tucholi. Będą konkursy z nagrodami a 31 maja zawody z okazji Dnia Dziecka !

   

Strona 2 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
pzw1.jpg